Časté dotazy

Zvládnu samolepku na zeď nalepit bez předchozí zkušenosti?

Ano, zatím to hravě zvládli všichni dosavadní zákazníci i zákaznice. S naším videonávodem to jistě dokážete také. Detailní návod naleznete také v sekci Jak nalepit?

 

Tikají Clockery nahlas?

Tikání ručiček Clockerů je velmi tiché, ale např. v ložnici v úplném tichu je tikot při zaposlouchání lehce slyšet.

 

Nabízíte i strojek s plynulým chodem, nebo hodiny bez vteřinové ručičky?

Stojek s plynulým chodem bohužel nemáme v nabídce. Otvor pro vteřinovou ručičku se dá zaslepit černým kolečkem bez červené ručičky (pak hodiny netikají).

 

Lze zakoupit samotnou samolepku, nebo ciferník se strojkem?

Ano, samotný ciferník (položky 2. – 10. viz Obsah balení) můžete zakoupit. Pokud už doma máte Clockery a zevšedněl vám motiv, jednoduše odlepte starý design ze zdi a nalepte si nový. Samotnou samolepku nabízíme našim stávajícím zákazníkům za 1/3 ceny (např. 990 Kč –> 330 Kč). 

 

Mohu samolepku s motivem ze zdi sundat a opět nalepit na jiné místo?

Sejmutí samolepky ze stěny je bohužel nevratné, samolepka je tvořena z více segmentů, které před aplikací drží při sobě díky přenosové vrstvě, která je při nalepení sejmuta. Samolepku ze zdi snadno sundáte (bez poškození zdi), ale zpět už ji nalepíte stěží (nejen kvůli složitosti motivu, ale také kvůli drobným částečkám ze zdi, které na samolepce zůstanou.) Nicméně je zde možnost nákupu samotné samolepky, když Vás motiv omrzí. Pokud už doma máte Clockery a zevšedněl vám motiv, jednoduše odlepte starý design ze zdi a nalepte si nový. Samotnou samolepku nabízíme našim stávajícím zákazníkům za 1/3 ceny (např. 990 Kč –> 330 Kč). 

 

Lze použít přibalený háček i do betonu, či panelu?

Ano. Twenty háček mini lze požít jak do cihlových zdí, tak i do panelových, či betonových stěn.